Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Kaplan International Brisbane

Lokalizacja szkoły: Australia, Brisbane
Język: Angielski
Grupa wiekowa: Dorośli, Młodzież
Rodzaj kursu: Biznes, Egzamin, Obozy językowe, Ogólne

Szkoła Kaplan International Brisbane mieści się w centrum miasta, zatrudnia sprawdzony zespół doświadczonych nauczycieli, słynie z indywidualnego podejścia do każdego ucznia  i jest chętnie wybierana przez studentów z całego świata.

W ofercie szkoły znajdziemy szereg kursów, min:

 • język ogólny – całoroczne kursy standardowe i intensywne
 • kursy wakacyjne
 • Business English
 • Przygotowanie do egzaminów IELTS i Cambridge
 • Rok i semestr akademicki – czyli program intensywny z dodatkowymi lekcjami profilowanymi  z uwzględnieniem  zainteresowań słuchacza


Kursy w szkołach językowych Kaplan International Colleges w Australii to efektywna nauka angielskiego a jednocześnie zabawa i relaks w niezwykłej scenerii pięknych plaż i malowniczych nadmorskich miejscowości. Od zwiedzania miejsc związanych z historią i kulturą Aborygenów, poznawania prawdziwie kosmopolitycznych metropolii, po jazdę na nartach w australijskich Alpach i nurkowanie w największej na świecie rafie koralowej – w Australii jest tyle do zrobienia! Rafting po Tasmania’s Franklin River, mecz futbolu australijskiego, przedstawienie w Sydney Opera House, wyprawa przez tropikalną dżunglę, lot balonem nad Alice Springs, spacer po ogrodzie botanicznym King’s Park w Perth - to tylko niektóre z australijskich atrakcji.
Kurs można rozpocząć w dowolny poniedziałek, a jego minimalny czas trwania wynosi 2 tygodnie. Podział na grupy  odbywa się pierwszego dnia po przyjeździe, na podstawie testu kwalifikacyjnego.
Wybierz kurs angielskiego w jednej ze szkół językowych Kaplan International Colleges w Australii i przekonaj się, jak wiele niezwykłych przygód możesz przeżyć, ucząc się języka angielskiego w tym kraju! 

Aby otrzymać więcej informacji na temat kursów oraz szczegółową ofertę cenową, skontaktuj się z nami i podaj interesujący Cię termin kursu.
Gwarantujemy najniższe ceny – bez prowizji i dodatkowych opłat!

Kurs Angielski Ogólny

Kurs Angielski Ogólny w Kaplan International Colleges jest połączeniem kursu ogólnego, rozwijającego wszystkie umiejętności językowe z zajęciami profilowanymi, pozostawiając czas na ćwiczenie języka podczas wspólnego uprawiania sportu czy wycieczek z nowo poznanymi przyjaciółmi!


Proponujemy tę opcję, jeśli:

 • Szukasz renomowanej i akredytowanej szkoły
 • Chcesz mieć pewność, że pieniądze wydane na kurs to dobra inwestycja
 • Chcesz nauczyć się języka angielskiego oraz poznać kulturę Australii
 • Dysponujesz ograniczonym czasem na naukę


W programie:

 • 20 lekcji języka ogólnego (po 45 minut)
 • 7 sesji nauki ukierunkowanej (po 45 minut)
 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych
 • Poziomy: Podstawowy - Zaawansowany
 • Grupy do 15 osób   
 • Terminy rozpoczęcia kursu: Każdy poniedziałek


Angielski Intensywny

Kurs Angielski Intensywny jest najczęściej wybieranym kursem w szkołach Kaplan. Dzięki cotygodniowym 35 lekcjom języka ogólnego, zajęciom dodatkowym i nauce ukierunkowanej, program ten umożliwia biegłe opanowanie języka angielskiego w stosunkowo krótkim czasie

Kurs wakacyjny

Wakacyjny kurs języka angielskiego w szkole Kaplan umożliwia doskonałe połączenie efektywnej nauki języka angielskiego z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu. W okresie wakacyjnym, lekcje skupiają się na czterech kluczowych umiejętnościach językowych: czytaniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu i mówieniu. Oferowane przez nas zajęcia dodatkowe umożliwiają słuchaczom poznawanie w czasie wolnym największych atrakcji kraju.

Jeżeli

 • Chcesz połączyć naukę angielskiego z wakacyjnym wypoczynkiem  i przeżyć niezapomnianą przygodę
 • Chcesz ćwiczyć angielski podczas zwiedzania Australii
 • Chcesz nauczyć się języka angielskiego a zarazem  kulturę australijską


Kurs w Kaplan International Sydney jest idealną propozycją!


Angielski w biznesie

W świecie międzynarodowego biznesu umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim jest kwestią zasadniczą. Jeśli szukasz pracy, kursy języka angielskiego w biznesie organizowane przez Kaplan International pomogą uatrakcyjnić twoje CV i tym samym zyskać przewagę nad konkurentami. Jeśli jesteś już aktywny zawodowo, nasze kursy ułatwią Ci radzenie sobie w codziennych kontaktach biznesowych.


ANGIELSKI W BIZNESIE

 • 20 lekcji języka ogólnego w tygodniu
 • 8 lekcji języka biznesowego w tygodniu
 • 7 sesji nauki ukierunkowanej w tygodniu
 • Długość kursu: od 2 tygodni


ANGIELSKI W BIZNESIE - INTENSYWNY

 • 20 lekcji języka biznesowego w tygodniu
 • 8 lekcji o tematyce biznesowej w tygodniu
 • 7 sesji nauki ukierunkowanej w tygodniu
 • Długość kursu: od 2 tygodni

 

Brisbane - jest stolicą stanu Queensland i jednym z największych miast Australii - z populacją liczącą ponad 2,15 mln mieszkańców.  Charakteryzuje się subtropikalnym klimatem z gorącymi, wilgotnymi latami i ciepłymi, łagodnymi zimami. Miasto ważnym ośrodkiem handlowym, naukowym  i kulturalnym. Znajdziemy tu liczne muzea, galerie sztuki oraz piękne parki.


Brisbane to rozległe miasto z wieloma przedmieściami, dlatego dotarcie dokądkolwiek wiąże się z pokonywaniem dużych odległości. Miasto posiada jednak bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, włączając w to autobusy, rzeczne promy oraz kolej.


Dla studentów obowiązują duże zniżki na bilety za okazaniem legitymacji studenckiej instytucji, do której uczęszczają. Przystanki autobusowe są od siebie znacznie oddalone, więc pytając kierowcę o to, na którym należy wysiąść, najlepiej podać jakiś punkt orientacyjny w danej dzielnicy, w pobliże którego zamierzamy się dotrzeć. W przeciwnym razie można się liczyć z długim spacerem albo oczekiwaniem na następny autobus.

Speak&Travel. Kursy Zagraniczne
Towarzystwo Edukacyjne Sokrates
Ul. Belgradzka 44/5
02-793 Warszawa
Tel. : 22 436 57 50
Tel. : 22 436 57 51
Tel. kom: 693 133 780
Email: biuro@speakandtravel.pl


Wróć

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg