Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Kings London

Lokalizacja szkoły: Anglia, Londyn
Język: Angielski
Grupa wiekowa: Dorośli, Młodzież
Rodzaj kursu: Biznes, Egzamin, Ogólne

Kings LONDON – kursy językowe w LONDYNIE dla młodzieży i DOROSŁYCH

Londyński oddział szkoły mieści się w dwóch dużych budynkach z pięknym ogrodem w dzielnicy Beckenham -  bezpiecznej i zamożnej części Londynu. Posiada 18 dobrze wyposażonych sal lekcyjnych (w tym sale z tablicami interaktywnymi), sale multimedialne, bibliotekę oraz własną kawiarenkę, gdzie słuchacze mogą odpocząć, zjeść smaczny posiłek i napić się kawy lub herbaty.

Siedziba Kings London znajduje się w odległości zaledwie 17 minut pociągiem od centrum, a zarazem z dala od zgiełku i zagrożeń charakterystycznych dla centrum brytyjskiej stolicy.

W sąsiedztwie szkoły mieści się nowoczesny ośrodek sportowo-rekreacyjny z basenem, siłownią, gabinetem odnowy biologicznej, studiem tańca oraz boiskami i salami do gier zespołowych. Słuchacze Kings London mogą korzystać z usług ośrodka na promocyjnych warunkach! 

Kurs A-level (odpowiednik matury na poziomie rozszerzonym)

Dwuletni kurs oferujący pełne przygotowanie do podjęcia studiów na najlepszych brytyjskich uczelniach – łącznie z Uniwersytetami Oxford i Cambridge. Kurs cieszy się międzynarodowym uznaniem i słynie z wysokiego poziomu kształcenia oraz wyzwań intelektualnych stawianych uczestnikom. Zajęcia prowadzone w bardzo małych grupach, co umożliwia indywidualny kontakt nauczyciela z uczniami i skuteczne przygotowanie do wymogów egzaminu.

Kurs jest przeznaczony dla osób posiadających wybitne zdolności i pragnących rozpocząć studia na najbardziej elitarnych uczelniach w Wielkiej Brytanii lub w innych krajach.

Kings College w Londynie oferuje szeroki wybór przedmiotów na poziomie A-Level, min.:

 • Sztuka
 • Biologia
 • Chemia
 • IT
 • Ekonomia
 • Geografia
 • Nauki polityczne
 • Historia
 • Matematyka
 • Fizyka

 

Kurs Advanced Level Foundation 

 

Advanced Level Foundation to intensywny, trwający rok kurs o akademickim charakterze, oparty o program nauczania kursu A-Level (poziom matury rozszerzonej), skierowany do osób pragnących rozpocząć studia uniwersyteckie w Wielkiej Brytanii.

Słuchacze mają do i wyboru kilka ścieżek, w zależności od profilu planowanych studiów.

100% absolwentów kursu zostaje przyjętych na wybrane studia!

 

Kurs GCSE (General Certificate of Secondary Education – odpowiednik polskiej Matury)

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) jest oficjalnym brytyjskim egzaminem kończącym edukację w szkole średniej i uznawanym na całym świecie.

Słuchacze mają do wyboru standardową 2-letnią ścieżkę, lub przyspieszony kurs roczny. Kurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia, które nie ukończyły szkoły średniej w swoim kraju i chciałyby w krótkim czasie osiągnąć poziom A-level, uprawniający do rozpoczęcia studiów uniwersyteckich.

 

KURS INTENSYWNY

Kurs intensywny w Kings College London jest propozycją dla osób, którym zależy na osiągnięciu optymalnych efektów językowych w stosunkowo krótkim czasie. Kurs obejmuje 28 lekcji tygodniowo - w tym 8 lekcji w grupach tematycznych (Special Interest Groups), koncentrujących się na języku specjalistycznym, w zależności od potrzeb i zainteresowań słuchaczy.

Szkoła oferuje dodatkowe korzyści dla słuchaczy kursów długoterminowych, min. niższą cenę za tydzień. Uczestnicy kursów 24-tygodniowych lub dłuższych otrzymują ponadto pakiet 'independent study sessions', w czasie których pod kierunkiem nauczyciela wykonują indywidualne zadania, oraz bezpłatny zestaw materiałów kursowych, telefon komórkowy oraz modem (Internet szerokopasmowy).

Minimalny czas trwania kursu wynosi 2 tygodnie.

KURS KOMPAKTOWY

Dostępny przez cały rok kurs języka ogólnego przeznaczony dla słuchaczy, którzy chcą połączyć naukę języka angielskiego z pracą lub wypoczynkiem. Program kursu obejmuje 20 lekcji tygodniowo i koncentruje się na równomiernym rozwijaniu wszystkich sprawności językowych. Minimalny czas trwania kursu wynosi 2 tygodnie.

DIPLOMA OF ENGLISH  

Długoterminowy kurs umożliwiający równomierne rozwinięcie wszystkich sprawności językowych i opanowanie języka specjalistycznego - a wszystko to w połączeniu z niezapomnianym pobytem w wyjątkowym miejscu!

Słuchacze maja do wyboru wariant 24 lub 34 tygodniowy oraz różną intensywność kursu – kurs kompaktowy (20 lekcji tygodniowo) lub intensywny 28 lekcji tygodniowo - w tym 8 lekcji w grupach tematycznych (Special Interest Groups), koncentrujących się na języku specjalistycznym, w zależności od potrzeb i zainteresowań słuchaczy

Uczestnicy kursu otrzymują dodatkowo pakiet zajęć 'independent study sessions' w czasie których pod kierunkiem nauczyciela wykonują indywidualne zadania, oraz bezpłatny zestaw materiałów kursowych, telefon komórkowy oraz modem (Internet szerokopasmowy)

 

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE

The Cambridge First Certificate in English (FCE) jest najbardziej rozpoznawalnym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego, uznawanym zarówno przez uczelnie, jak i pracodawców na całym świecie.
Program kursu FCE w Kings London obejmuje 10 lub 12 tygodni nauki i umożliwia kandydatom opanowanie wszelkich wymaganych umiejętności na poziomie gwarantującym sukces egzaminacyjny. 

Szkoła oferuje kurs w wersji standardowej (20 lekcji tygodniowo) oraz intensywnej (28 lekcji tygodniowo). Zajęcia prowadzą doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani nauczyciele, pod których okiem słuchacze doskonalą znajomość języka ogólnego, zapoznają się z formatem egzaminu oraz specyfiką jego poszczególnych części.

Kurs dostępny jest w terminach ustalonych przez szkołę z uwzględnieniem terminów sesji egzaminacyjnych. 

Zajęcia odbywają się w małych grupach – liczących do 12 osób. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 16 roku życia oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (B1).

 

Kurs przygotowujący do egzaminu CAE  

The Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych egzaminów, potwierdzających biegłą znajomość języka angielskiego, uznawanym zarówno przez uczelnie, jak i pracodawców na całym świecie.
Program kursu CAE w Kings London obejmuje 9 lub 12 tygodni i umożliwia kandydatom opanowanie wszelkich wymaganych umiejętności na poziomie gwarantującym sukces egzaminacyjny. 

Szkoła oferuje kurs w wersji standardowej (20 lekcji tygodniowo) oraz intensywnej (28 lekcji tygodniowo). Zajęcia prowadzą doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani nauczyciele, pod których okiem słuchacze doskonalą znajomość języka ogólnego, zapoznają się z formatem egzaminu oraz specyfiką jego poszczególnych części.

Kurs dostępny jest w terminach ustalonych przez szkołę z uwzględnieniem terminów sesji egzaminacyjnych. 

Zajęcia odbywają się w małych grupach – liczących do 12 osób. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 16 roku życia oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym wyższym (B2)

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU IELTS

Program kursu przygotowującego do egzaminu IELTS obejmuje 6-tygodni i jego celem jest rozwinięcie umiejętności wymaganych na egzaminie. Słuchacze uczestniczą w 28 lekcjach tygodniowo, z czego 20 godzin lekcyjnych to zajęcia poświęcone doskonaleniu języka ogólnego, a kolejne 8 lekcji to zajęcia, w czasie których słuchacze zapoznają się ze strukturą egzaminu, typami zadań egzaminacyjnych oraz strategiami ich rozwiązywania. 

Kings London jest oficjalnym Centrum Egzaminacyjnym IELTS.

W kursach przygotowujących do egzaminu IELTS mogą uczestniczyć słuchacze legitymujący się znajomością języka na poziomie minimum średniozaawansowanym.

 

KURS WAKACYJNY (VACATION COURSE)

Kurs adresowany przede wszystkim do nastolatków (13-18 lat) pragnących połączyć naukę języka angielskiego z letnim wypoczynkiem. Obejmuje 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo oraz program sportowo- rekreacyjny i weekendowe wycieczki.

W ofercie min.: ciekawy program nauczania, szeroki wybór zajęć popołudniowych (minimum 3 popołudnia w tygodniu) i weekendowych wycieczek, oraz możliwość samodzielnego planowania harmonogramu zajęć dodatkowych!

Czas trwania kursu: 2-10 tygodni

Grupy: do 16 osób

KURS WAKACYJNY EXTRA (VACATION EXTRA)

Kurs all-inclusive, oferujący doskonałe połączenie nauki, wypoczynku i znakomitej zabawy w międzynarodowym gronie. Program obejmuje:

- 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo
- niezwykle bogaty program codziennych zajęć popołudniowych o charakterze sportowo-rekreacyjnym
- nadzór wykwalifikowanego personelu
- zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem
- pranie

Kurs jest przeznaczony dla młodzieży od 13 roku życia.

 

zakwaterowanie

Starannie dobrane rodziny goszczące w stosunkowo niewielkiej odległości od budynku szkołybez konieczności dojeżdżania na zajęcia z drugiego końca miasta, co oznacza sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

Zakwaterowanie dostępne od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu do niedzieli po zakończeniu kursu. Słuchacze mają do dyspozycji kilka opcji:

 • Homestay  half-board -  zakwaterowanie u rodziny goszczącej ze śniadaniem i ciepłą obiadokolacją
 • Homestay self-catering -  zakwaterowanie  u rodziny goszczącej bez wyżywienia. Możliwość korzystania z kuchni– należy jednak samodzielnie zaopatrywać się w żywność  (Minimalny wiek: 18 lat)
 • Homestay Extra – zakwaterowanie  u rodziny goszczącej o podwyższonym standardzie;  Oddzielna łazienka do dyspozycji słuchacza

  Śniadanie i ciepły posiłek wieczorny wliczone w cenę
 • Hostel/internat

 

Ceny kursów:

Aby otrzymać ofertę cenową, skontaktuj się z nami i podaj interesujący Cię termin kursu.
Gwarantujemy najniższe ceny – bez prowizji i dodatkowych opłat!

Londyn to stolica Wielkiej Brytanii i trzecia co do wielkości metropolia w Europie, z populacją liczącą blisko 8 milionów mieszkańców. Miasto położone jest nad rzeką Tamizą i panuje w nim klimat umiarkowany, charakteryzujący się częstymi opadami.

Londyn posiada wielowiekową historię i liczne atrakcje turystyczne, spośród których warto wymienić min. Tower of London, słynną wieżę z dzwonem i zegarem Big Ben, katedrę Świętego Pawła, Opactwo Westminsterskie, budynki Parlamentu i Pałac Buckingham, będący oficjalną siedzibą brytyjskich monarchów.

Londyn jest ważnym światowym centrum kulturalnym, edukacyjnym i finansowym, z licznymi teatrami, muzeami posiadającymi w swych zbiorach bezcenne eksponaty, galeriami, parkami i instytucjami finansowymi.

Do miasta przyjeżdża co roku około 30 milionów turystów.

Kings London
25 Beckenham Road
Beckenham
Kent
BR3 4PR
England

Telefon: +44 (0) 20 8650 5891      
Fax: +44 (0) 20 8663 3224


NASZE USŁUGI SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE - rezerwując kurs językowy za naszym pośrednictwem zapłacisz dokładnie tyle samo, co dokonując rezerwacji bezpośrednio w  Kings Colleges. Załatwimy za ciebie wszystkie formalności i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu!


Wróć

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg