Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Loxdale Centre

Lokalizacja szkoły: Anglia, Brighton
Język: Angielski
Grupa wiekowa: Dorośli, Dzieci, Młodzież
Rodzaj kursu: Biznes, Egzamin, Ogólne

Loxdale Centre – kursy języka angielskiego w Brighton

Szkoła powstała w 1968 roku, a jej siedziba znajduje się w pięknym wiktoriańskim kompleksie budynków, w zielonej okolicy, w odległości zaledwie trzech kilometrów od tętniącego życiem centrum Brighton.

Loxdale Centre kieruje swą całoroczną ofertę do starszej młodzieży (od 17 roku życia) oraz dorosłych. W okresie wakacyjnym organizuje również kursy językowe dla dzieci od 7 roku życia oraz młodszej młodzieży. Szkoła posiada doskonałą infrastrukturę, doświadczony zespół nauczycielski i słynie z przyjaznej atmosfery oraz  troski o indywidualne potrzeby każdego słuchacza. 

Loxdale Centre oferuje tradycyjne kursy językowe, kursy tematyczne (np. sztuka, ogrodnictwo, moda, teatr, historia, fotografia, media, kultura brytyjska) oraz program  English Internship, stanowiący ciekawe połączenie kursu językowego ze stażem zawodowym w brytyjskiej firmie.

Szkoła posiada własną stołówkę oraz szkolny snack bar, oferujący smaczne i niedrogie dania – również  wegetariańskie.

Wysoki standard nauczania i jakość oferty edukacyjnej szkoły zostały potwierdzone akredytacją  British Council. 

 

ATUTY SZKOŁY:

 • Dogodna lokalizacja i znakomita infrastruktura
 • 40-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego
 • Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli
 • Nacisk na indywidualny kontakt z każdym słuchaczem i jego specyficzne potrzeby językowe
 • Wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C1 (początkujący do zaawansowanego)
 • Jakość nauczania potwierdzona akredytacją British Council
 • Szeroka oferta warsztatów tematycznych (Singing in English, Talking Activities, Creative Writing, What’s to Read?, Lyrics, Shakespeare oraz Drama) i kulturowych (Britain Today)
 • §  Dodatkowe popołudniowe warsztaty językowe dla chętnych (konwersacje, słownictwo, gramatyka, czytanie i pisanie, przygotowanie do egzaminów Cambridge)
 • Wyjątkowa oferta nauki języka połączonej ze stażem zawodowym

kURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KURSY DLA DOROSŁYCH

 

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty kursów wakacyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania, będących ciekawym połączeniem nauki języka angielskiego i zajęć dodatkowych oraz letniego wypoczynku w międzynarodowym i inspirującym środowisku.

Szkoła zapewnia dzieciom wysoki standard nauczania i komfortowe zakwaterowanie oraz pełne bezpieczeństwo. Dokłada również starań, by nauka nie była nudnym i nużącym doświadczeniem – dzieci spędzają czas w przyjaznej atmosferze, uczestniczą w ekscytującym programie zajęć dodatkowych, a odpowiednio wykwalifikowani nauczyciele dbają o to, by każda lekcja była okazją do dobrej zabawy, śmiechu i radości!

Nauka odbywa się w małych grupach, dzięki czemu nauczyciele mogą skoncentrować się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka.   Cotygodniowy program kursu, oprócz nauki języka, obejmuje lekcje poświęcone brytyjskim tradycjom i kulturze. Po zajęciach dzieci uczestniczą w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które również stwarzają wiele okazji do używania języka w praktyce.

Niewątpliwym atutem szkoły jest jej międzynarodowy charakter. Nie spotkamy tu dużych grup słuchaczy z Polski – dzieci cały czas przebywają w międzynarodowym gronie, więc mówienie po angielsku jest koniecznością, a inwestycja w kurs daje rzeczywiste efekty

Siedziba szkoły mieści się w niewielkiej odległości od plaży, a  wykwalifikowany personel dokłada najwyższych starań, by dzieci w czasie pobytu na kursie językowym w Loxdale Centre czuły się bezpiecznie i komfortowo, i mogły skoncentrować się na nauce i zabawie.

Kursy dla dzieci i młodzieży dostępne są w dwóch kategoriach wiekowych: 7-12 oraz 13-17 lat. Młodsze dzieci mieszkają w szkolnym internacie, pod całodobową opieką pracowników szkoły, zaś młodzież mieszka w domach starannie dobranych rodzin brytyjskich.

Kursy dostępne są od początku lipca do połowy sierpnia.

 • 20 lekcji tygodniowo
 • Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej lub w szkolnym internacie
 • Pełne wyżywienie
 • Czas trwania – 2 do 5 tygodni
 • Zajęcia poświęcone kulturze brytyjskiej
 • Grupy do 16 osób
 • Bogaty program zajęć popołudniowych
 • Weekendowe wycieczki
 • Transport do miejsca zakwaterowania po zajęciach popołudniowych i wieczornych
 • Wszystkie poziomy zaawansowania
 • Międzynarodowy skład grup
 • Podręczniki i materiały kursowe wliczone w cenę

 

KURSY DLA DOROSŁYCH

KURSY ogólne– GENERAL ENGLISH  

 • 20 lekcji tygodniowo
 • §  Międzynarodowe grupy
  • §  Ciekawy program nauczania i równomierne rozwijanie wszystkich sprawności językowych
  • §  Nacisk na mówienie, rozwijanie poprawnej wymowy, poszerzanie słownictwa i budowanie poprawności gramatycznej
  • Popołudniowe warsztaty językowe dla chętnych
  • Popołudniowy program rekreacyjny
   • Grupy do 16 osób  
   • Cena kursu nie uwzględnia kosztu podręczników

 

KURSY INTENSYWNE – ENGLISH PLUS

Doskonała propozycja dla osób zainteresowanych intensywną nauką języka angielskiego oraz pogłębieniem wiedzy i opanowaniem specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin. Kurs obejmuje program kursu ogólnego wzbogacony o niezwykle szeroką ofertę popołudniowych zajęć dodatkowych o charakterze edukacyjno-kulturowym, na które słuchacze mogą uczęszczać bez ograniczeń!

 

 • 22 lekcje języka angielskiego oraz minimum 4 warsztaty tematyczne tygodniowo
 • Szeroka oferta zajęć dodatkowych (media, sztuka, moda, teatr, fotografia, ogrodnictwo, ochrona środowiska, kultura Wielkiej Brytanii  oraz ‘creative English’ - uczestnicy kursu mogą skorzystać z dowolnej liczby zajęć dodatkowych!
 • §  Międzynarodowe grupy
 • §  Popołudniowy program rekreacyjny
 • Grupy do 16 osób
 • Cena kursu nie uwzględnia kosztu podręczników.

 

English Internship – KURS JĘZYKOWY I STAŻ ZAWODOWY

Ciekawy program, umożliwiający zdobycie doświadczenia zawodowego, bliższe poznanie brytyjskiej kultury i zasad funkcjonowania w środowisku biznesu oraz specyficznego języka używanego w miejscu pracy.  Program przeznaczony jest dla osób legitymujących się stosunkowo dobrą znajomością języka angielskiego- na poziomie minimum B1 (średniozaawansowanym).

Pierwszym etapem przygotowania do stażu jest udział w tradycyjnym kursie językowym.  Następnie uczestnicy trafiają do firm w wybranych branżach, gdzie uczestniczą w programie ‘work experience’. Na tym etapie staż realizowany jest od poniedziałku do czwartku, zaś w piątki kontynuowane są zajęcia językowe, rozwijające znajomość języka ogólnego.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu  oraz referencje - udział w programie może okazać się trampoliną do sukcesu zawodowego po powrocie do kraju!

Program obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego (minimum 7 do 16 tygodni)
 • 12 tygodniowy staż zawodowy w wybranej branży

 

Zakwaterowanie

 

Słuchacze mieszkają w czasie kursu w domach starannie dobranych rodzin brytyjskich, w stosunkowo niewielkiej odległości od budynku szkoły. Loxdale Centre ma  ponad 40-letnią tradycję i wiele rodzin goszczących współpracuje  z nią od lat.

Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej jest najbardziej ekonomiczną opcją, której dodatkową zaletą jest możliwość dalszego doskonalenia języka w różnorodnych sytuacjach życia codziennego a zarazem pełniejsze zanurzenie w brytyjską kulturę.

Zakwaterowanie oferowane jest od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu, do soboty po jego zakończeniu.

Słuchacze mogą wybrać następujące opcje zakwaterowania u rodzin goszczących :

 1. Bed & Breakfast.  W cenie zakwaterowanie ze śniadaniem. Zapewniony dostęp do kuchni, gdzie słuchacze mogą samodzielnie przygotować sobie lekki posiłek wieczorny.
 2. Half Board Lunch.  W cenie zakwaterowanie i śniadanie u rodziny goszczącej oraz lunch w szkolnej stołówce. Zapewniony dostęp do kuchni gdzie słuchacze mogą samodzielnie przygotować sobie lekki posiłek wieczorny.
 3. Half Board Dinner. W cenie zakwaterowanie, śniadanie oraz obiadokolacja u rodziny goszczącej.
 4. Full Board. W cenie zakwaterowanie, śniadanie i posiłek wieczorny u rodziny goszczącej oraz  lunch w szkolnej stołówce.

 

Ceny kursów:

Aby otrzymać ofertę cenową, skontaktuj się z nami i podaj interesujący Cię termin kursu.
Gwarantujemy najniższe ceny – bez prowizji i dodatkowych opłat!

Brighton

Brighton jest ekscytującym, kosmopolitycznym i tętniącym życiem  miastem, położonym na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii,  odległości zaledwie 87 km od Londynu. Brighton jest znakomicie skomunikowane z brytyjską stolicą  oraz wieloma godnymi uwagi miejscowościami w południowej części kraju.

Brighton jest zaliczane do najpopularniejszych nadmorskich angielskich kurortów. Miasto pod koniec XVIII wieku zdobyło sławę jako miejsce wypoczynku rodziny królewskiej i do dziś należy do najchętniej odwiedzanych przez Brytyjczyków miejscowości turystycznych.

Wyjątkowe nadmorskie położenie, unikalna architektura i infrastruktura, harmonijne połączenie tradycji i nowoczesności, bogaty kalendarz wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych i szeroka oferta licznych restauracji, pubów, sklepów i centrów handlowych pozytywnie wyróżniają Brighton na tle innych brytyjskich miast.

Loxdale Centre
Locks Hill, Portslade, Brighton, East Sussex, BN41 2LA
United Kingdom

Telefon: +44 (0)1273 414973
fax: +44 (0)1273 430564

 

NASZE USŁUGI SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE - rezerwując kurs językowy za naszym pośrednictwem zapłacisz dokładnie tyle samo, co dokonując rezerwacji bezpośrednio w  szkole Loxdale Centre. Załatwimy za ciebie wszystkie formalności i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu!

 

 

 


Wróć

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg