Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

International House Malta-Gozo

Lokalizacja szkoły: Malta, St. Julians, Gozo
Język: Angielski
Grupa wiekowa: Dorośli, Dzieci, Młodzież
Rodzaj kursu: Biznes, Egzamin, Ogólne

Szkoła IH Malta-Gozo jest częścią międzynarodowej sieci International House, zrzeszającej 150 szkół w ponad 50 państwach i szczycącej się doskonałą reputacją oraz ponad półwieczną tradycją w nauczaniu języków obcych.  Szkoła oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dostępne w trzech ośrodkach szkoły, położonych na Malcie i Gozo.

IH Malta Gozo to znakomita propozycja dla osób, które pragną połączyć wypoczynek w atrakcyjnej miejscowości turystycznej z kursem językowym w sprawdzonej szkole. Elastyczna oferta szkoły może być jest doskonałym pomysłem na wakacje dla całych rodzin – zarówno rodziców, jak i dzieci chcących szlifować język i aktywnie wypoczywać w pięknym, historycznym otoczeniu.

IH Malta St. Julians ma swą siedzibę w przestronnej willi położonej w rejonie Swieqi – popularnego ośrodka turystycznego z licznymi sklepami, klubami, kawiarenkami i wieloma innymi atrakcjami. Szkoła znajduje się w niewielkiej odległości od morza.

Kursy w St. Julians są dostępne przez cały rok. Średnia wieku słuchaczy w szkole wynosi 25 lat. Średnia wielkość grup to 6 osób - maksymalnie  do 12 osób (w szczycie sezonu).

Ośrodek IH Gozo to propozycja dla osób, które cenią naukę w małych grupach i kameralnych warunkach, z dala od zgiełku miasta. Szkoła prowadzi prze cały rok zajęcia indywidualne oraz w mini-grupach i specjalizuje się w kursach Business English i ESP.

Średnia wieku słuchaczy oscyluje około 30 lat. Przeciętna liczebność grup to zaledwie 3 osoby. W szczycie sezonu grupy mogą liczyć maksymalnie 8 osób. Kurs można rozpocząć w dowolny poniedziałek, a jego minimalny czas trwania wynosi 2 tygodnie. Podział na grupy  odbywa się pierwszego dnia po przyjeździe, na podstawie testu kwalifikacyjnego.

 • Kursy dla dzieci i dorosłych  - elastyczna oferta dla całych rodzin
 • Doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele
 • Atrakcyjny całotygodniowy program rozrywkowo-rekreacyjny
 • Małe grupy
 • Konkurencyjne ceny

 

KURSY DLA DOROSŁYCH

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 

 

KURSY DLA DOROSŁYCH

W ośrodkach St. Julians, Malta oraz Gozo:

Kursy standardowe – 20 lekcji tygodniowo

Kursy ogólne – Mini-grupy

Zajęcia indywidualne Business English i General English - (2-to-1 i 1-to-1)

 

Kursy intensywne – 30 lekcji tygodniowo

Kursy łączone –20 lekcji w grupie+10 lekcji indywidualnych tygodniowo

ESP (English for Special Purposes) – zajęcia indywidualne

 

Zakwaterowanie

 

Opcje zakwaterowania: rodzina goszcząca, apartament bez wyżywienia lub hotel

 

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

PARADISE BAY, Malta

Z myślą o dzieciach i młodzieży szkoła opracowała niezwykle atrakcyjną ofertę  Young Learners, będącą połączeniem kursu językowego z bogatym programem  sportowo-rekreacyjnym.  Kurs odbywa się w fantastycznej lokalizacji – na terenie kompleksu wypoczynkowego Paradise Bay, położonego w niewielkiej odległości od morza, i posiadającego znakomitą infrastrukturę. Uczestnicy kursy mają do dyspozycji  trzy odkryte baseny, basen kryty, dwa korty tenisowe, boisko do siatkówki, szkołę nurkowania oraz prywatne plaże i tarasy.

Kursy dostępne są w dwóch kategoriach wiekowych: Juniors (10- 13 lat) oraz Teens (14 – 17 lat).

 • 20 lekcji tygodniowo
 • Zakwaterowanie w kompleksie Paradise Bay wraz z pełnym wyżywieniem
 • Nowoczesne metody dydaktyczne 
 • Międzynarodowy skład grup 
 • 24-godzinna opieka personelu szkoły

Program sportowo-rekreacyjny
Młodsze dzieci i młodzież uczestniczą w dwóch odrębnych programach zajęć dodatkowych. Część aktywności ma charakter obowiązkowy, natomiast część stanowią zajęcia do wyboru.

Zajęcia odbywają się na terenie kompleksu, w  dobrze wyposażonych, przestronnych i klimatyzowanych salach lekcyjnych. Kursy dostępne są na czterech poziomach zaawansowania - od A1 do B2 (podstawowy-średnio zaawansowany wyższy) i kładą szczególny nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

Cena kursu obejmuje:

 • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w kompleksie wypoczynkowym  Paradise Bay Resort
 • 20 lekcji tygodniowo (zajęcia grupowe)
 • Całotygodniowy program zajęć dodatkowych
 • Transfery z lotniska
 • Opiekę group leadera (grupy 12-osobowe)

Pokoje słuchaczy (najczęściej3–4 osobowe) znajdują się w kompleksie Paradise Bay. Kursy grupowe dla dzieci i młodzieży organizowane są od połowy czerwca do połowy sierpnia. Minimalny czas trwania kursu  to dwa tygodnie.

Ceny kursów obejmują nieograniczony dostęp do wifi, Internetu i biblioteki szkolnej program rekreacyjny oraz bezpłatne napoje. 

 

Ceny kursów:

Aby otrzymać ofertę cenową, skontaktuj się z nami i podaj interesujący Cię termin kursu.
Gwarantujemy najniższe ceny – bez prowizji i dodatkowych opłat!


Malta słynie z ciepłego i słonecznego klimatu i bogatego dziedzictwa  kulturowego, z historią sięgającą ponad 7000 lat wstecz. Gozo, określane mianem miejsca, w którym czas się zatrzymał, to druga co do wielkości maltańska wyspa, słynąca z pięknych krajobrazów i ciekawej linii brzegowej. Wyspy maltańskie wyróżniają pięknymi plażami i wspaniałym dziedzictwem historycznym. Znajdziemy tu prehistoryczne świątynie,  pałace i inne dobrze zachowane zabytki – wśród nich Valetta, świątynie neolityczne oraz Hypogeum, wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Malta turystom oferuje również wiele współczesnych atrakcji – liczne kluby, sklepy i bogate życie nocne oraz wymarzone warunki do trekkingu, kolarstwa, wędkarstwa i agroturystyki.

Populacja Malty liczy około 410 tys. mieszkańców. Na wyspach obowiązują dwa języki urzędowe – angielski i maltański. Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, na Malcie obowiązuje ruch lewostronny. Maltańską walutą jest euro.

Malta & Gozo
128, Sirk Street, Swieqi, St. Julians
Malta: Tel: +356 21370597 / Fax: +356 21384137
Gozo: Tel / Fax: +356 21550490

 

NASZE USŁUGI SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE - rezerwując kurs językowy za naszym pośrednictwem zapłacisz dokładnie tyle samo, co dokonując rezerwacji bezpośrednio w  szkole. Załatwimy za ciebie wszystkie formalności i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu!

 


Wróć

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg