Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Excel English

Lokalizacja szkoły: Anglia, Londyn
Język: Angielski
Grupa wiekowa: Dorośli, Dzieci, Młodzież
Rodzaj kursu: Biznes, Egzamin, Ogólne

Szkoła Excel English w Londynie prowadzi swą działalność od 1989 roku. W swej ofercie posiada szeroki wachlarz  kursów dla dorosłych, w tym znakomite kursy dla nauczycieli, oraz letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży od 12 roku życia.
Siedziba szkoły jest zlokalizowana w dzielnicy Muswell Hill, w północnej części Londynu (Strefa 3)  - w odległości zaledwie 25 minut metrem od ścisłego centrum miasta.
Kurs językowy w szkole Excel English jest doskonałym wyborem dla osób chcących doskonalić swe umiejętności językowe w brytyjskiej stolicy, mając dostęp do różnorodnych atrakcji oferowanych przez metropolię, przy jednoczesnym komforcie nauki w kameralnie położonej i renomowanej szkole, w otoczeniu bujnej zieleni, z dala od zgiełku miasta.
Excel English pod wieloma względami wyróżnia się na tle ofert innych londyńskich szkół, ponieważ:

 

 • Zajęcia prowadzone są w kameralnych, międzynarodowych  grupach, liczących 4 do maksymalnie 15 osób. Średnia wielkość grup oscyluje wokół 8-10 osób.
 • Szkoła jest położona w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy. Kursy odbywają się w nowoczesnym i doskonale wyposażonym kompleksie, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby szkoły językowej, z własną kawiarenką i pięknym ogrodem.
 • Posiada akredytację British Council i jest członkiem organizacji Quality English oraz English UK, zrzeszających najlepsze szkoły językowe.
 • Swym słuchaczom oferuje nie tylko kurs językowy, lecz dba o wszystkie aspekty ich pobytu w szkole i w Londynie. Zapewnia im bogaty program zajęć popołudniowych i dokłada starań, by mogli w ciekawy sposób spędzić większość wolnego czasu po zajęciach, tak aby kurs w Excel English był dla nich wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.
 • Szkoła posiada 9 przestronnych sal lekcyjnych, pracownię komputerową i bibliotekę oraz kawiarenkę dla słuchaczy. Dodatkowo zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
KURSY DLA DOROSŁYCH

KURSY DLA DOROSŁYCH

 • Kursy ogólne  i egzaminacyjne  - o różnym stopniu intensywności, od 15 do 30 godzin (po 60 minut) tygodniowo
 • Kursy Part Time  - dla osób, zainteresowanych kursem językowym w mniejszym wymiarze czasowym (3 lub 6 godzin tygodniowo), jako uzupełnienie pobytu lub pracy w Londynie
 • Tematyczne kursy Experience Courses -  obejmujące 15 godzin (po 60 minut) kursu językowego tygodniowo z dowolnym modułem tematycznym do wyboru: min. sport, aromaterapia i masaż, kultura Londynu, moda, ogrodnictwo, układanie bukietów
 • Kursy biznesowe Professional English oraz English for Business

  Kurs Professional English został opracowany  z myślą o menadżerach wysokiego szczebla, pragnących osiągnąć optymalne efekty w nauce języka w stosunkowo krótkim czasie.

  English for Business to połączenie standardowego biznesowego kursu językowego w międzynarodowej grupie z pakietem indywidualnych lekcji, skoncentrowanych na indywidualnych potrzebach zawodowych słuchacza
 • Kursy dla nauczycieli (z możliwością uzyskania unijnego dofinansowania)
 • Szkoła oferuje dwutygodniowe metodyczne kursy dla nauczycieli języka angielskiego, specjalizujących się w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych, z ciekawym programem uwzględniającym nie tylko doskonalenie warsztatu metodycznego, ale również rozwijanie umiejętności językowych i poznawanie kultury brytyjskiej.

  Każdy kurs obejmuje 21 godzin zegarowych zajęć oraz dodatkowy program zajęć popołudniowych. Nauczyciele z Polski mogą ubiegać się o unijne dofinansowanie kursów w ramach programu The EU Lifelong Learning Programme (Comenius 2.2c / Gruntvig 3).
 • Kursy dla zamkniętych grup

  Szkoła oferuje możliwość zorganizowania indywidualnych kursów dla grup dzieci, mlodzieży i dorosłych, liczących minimum 8 osób. Warunki cenowe są negocjowane indywidualnie.
 • Minimalny czas trwania kursu

  – 1 tydzień w ciągu roku szkolnego; 2 tygodnie w okresie wakacyjnym.


KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 • Kursy wakacyjne Explore London

  Oferta skierowana do nastolatków w wieku 12 - 17 lat, pragnących rozwijnąć swe umiejętności językowe, nawiązać przyjaźnie i znajomości z młodymi ludźmi z całego świata, a przy okazji gruntownie zwiedzić Londyn i ciekawie spędzić czas korzystając z bogatej oferty zajęć o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

  - Minimalny czas trwania kursu – 2 tygodnie
  - Kursy dostępne w lipcu i sierpniu
  - Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w akademiku z całodobową opieką personelu szkoły
  - Przyjazd w środę, wyjazd we wtorek
  - Niezwykle bogata oferta zwiedzania i zajęć dodatkowych – wszystkie bilety i wycieczki w cenie kursu!


ZAKWATEROWANIE

Słuchacze w trakcie kursu mieszkają w domach starannie dobranych rodzin brytyjskich w pokojach jednoosobowych, w stosunkowo niewielkiej odległości od budynku szkoły. Szkoła ma  ponad 20-letnią tradycję i wiele rodzin goszczących współpracuje  z nią od lat. Ten typ zakwaterowania jest najbardziej ekonomiczną opcją, której dodatkowa zaletą jest możliwość dalszego doskonalenia języka w różnorodnych sytuacjach życia codziennego a zarazem pełniejsze zanurzenie w brytyjską kulturę.


Dostępne są następujące warianty zakwaterowania:

 • Homestay Half Board ( codzienne śniadanie i obiadokolacja)
 • Homestay Semi-Board (codzienne śniadanie i obiadokolacja 3 razy w tygodniu
 • Bed & Breakfast (tylko ze śniadaniem)
 • o podwyższonym standardzie - Superior Homestay
 • W akademiku z posiłkami lub bez

 

Ceny kursów:

Aby otrzymać ofertę cenową, skontaktuj się z nami i podaj interesujący Cię termin kursu.
Gwarantujemy najniższe ceny – bez prowizji i dodatkowych opłat!

Londyn


Stolica Wielkiej Brytanii i trzecie co do wielkości miasto w Europie z populacją liczącą blisko 8 milionów mieszkańców. Miasto położone jest nad rzeką Tamizą i panuje w nim klimat umiarkowany, charakteryzujący się częstymi opadami.
Londyn posiada wielowiekową historię i liczne atrakcje turystyczne, spośród których warto wymienić min. Tower of London, słynną wieżę z dzwonem i zegarem Big Ben, katedrę Świętego Pawła, Opactwo Westminsterskie, budynki Parlamentu i Pałac Buckingham, będący oficjalną siedzibą brytyjskich monarchów.


Londyn jest ważnym światowym centrum kulturalnym, edukacyjnym i finansowym, z licznymi teatrami, muzeami posiadającymi w swych zbiorach bezcenne eksponaty, galeriami, parkami i instytucjami finansowymi.
Do miasta przyjeżdża co roku około 30 milionów turystów.

EXCEL ENGLISH
The Hall, 8 Muswell Hill,
London N10 3TD
TEL: +44 (0)20 8365 2485
FAX: +44 (0)20 8442 1143

CENNIK

NASZE USŁUGI SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE - rezerwując kurs językowy za naszym pośrednictwem zapłacisz dokładnie tyle samo, co dokonując rezerwacji bezpośrednio w  szkole. Załatwimy za ciebie wszystkie formalności i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu!


Wróć

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg