Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg

Regulamin

 

  1. Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  jest przedstawicielem szkół językowych w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Niemczech, Hiszpanii i USA - promuje oferty partnerskich szkół na polskim rynku i pośredniczy w rezerwacji zagranicznych kursów językowych w ich placówkach, będących organizatorami tych kursów.
  2. Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  zobowiązuje się do udzielenia pełnych informacji na temat oferty wybranej szkoły zagranicznej oraz dokonania wszelkich czynności związanych z rezerwacją kursu w wybranej szkole, a następnie do przekazania uczestnikowi wszelkich dokumentów związanych z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie i płatnościami za kurs.
  3. Usługi Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  są bezpłatne. Klienci rezerwujący kurs za pośrednictwem Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów i wnoszą opłaty za kurs według cennika wybranej szkoły, na podstawie wystawionej przez  nią faktury.
  4. Warunkiem dokonania przez Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  wiążącej rezerwacji miejsca na kursie w wybranej szkole jest przesłanie przez uczestnika wypełnionego formularza rejestracyjnego, a następnie, po potwierdzeniu przez wybraną szkołę rezerwacji miejsca na kursie, dokonanie przelewu zaliczki rezerwacyjnej na konto szkoły, w wymaganej przez szkołę wysokości i terminie. Pełna opłata za kurs powinna zostać wniesiona na konto szkoły wskazane na fakturze nie później niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
  5. Ceny kursów podane są w funtach brytyjskich lub euro – w zależności od lokalizacji szkoły.
  6. Istnieje możliwość dokonania płatności za kurs zagraniczny za pośrednictwem Speak&Travel. Kursy Zagraniczne. Kwota faktury w walucie szkoły jest wówczas przeliczana na PLN po kursie sprzedaży banku BZWBK w dniu wystawienia faktury złotówkowej.
  7. W przypadku rezygnacji z kursu, zmiany terminu lub rodzaju kursu, ewentualne dodatkowe koszty nałożone przez szkołę obciążą uczestnika – zgodnie z regulaminem rezerwacji kursów w wybranej szkole.
  8. Uczestnicy kursów rezerwowanych za pośrednictwem Speak&Travel. Kursy Zagraniczne  samodzielnie organizują podróż do wybranej szkoły. Istnieje możliwość zamówienia w wybranej szkole transferu z lotniska (za dodatkową opłatą). Koszty transportu z miejsca zakwaterowania do szkoły nie są wliczone w cenę kursu.
  9. Uczestnicy kursów są zobowiązani do przestrzegania prawa obowiązującego w kraju pobytu oraz przestrzegania regulaminu szkoły.

 

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg