Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg

Obozy językowe

Nasza oferta jest propozycją dla starszych dzieci i młodzieży (10 – 17 lat), chcącej połączyć wakacyjny wypoczynek z nauką języka w międzynarodowym gronie.

Współpracujące z nami szkoły posiadają wieloletnie doświadczenie i organizują obozy językowe w okresie od początku lipca do końca sierpnia. Ich program obejmuje intensywną naukę języka angielskiego oraz niezwykle bogaty program zajęć dodatkowych.

Codziennie, w ramach kursów standardowych, odbywają się 4 lekcje (kursy intensywne przewidują 6-8 lekcji dziennie), po których słuchacze nadal szlifują język, uczestnicząc w zajęciach pozalekcyjnych, grach i zabawach sportowych, wspólnych wyjściach, konkursach oraz wycieczkach.

Nasze kursy językowe za granicą organizowane są w niezwykle atrakcyjnych zakątkach Wielkiej Brytanii i USA, w kampusach szkół o bogatej infrastrukturze – z basenami, boiskami i innymi obiektami sportowymi, które zostały starannie dobrane, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, komfort wypoczynku oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w pięknym otoczeniu.

Uczestnicy przez całą dobę przebywają pod opieką wykwalifikowanego personelu szkoły. Najwyższa jakość nauczania oraz bezpieczeństwo uczestników są priorytetami organizatorów, którzy dokładają jednocześnie starań, aby pobyt na obozie był dla uczestników niezapomnianym doświadczeniem.

Do najchętniej wybieranych przez naszych klientów obozów należą Farringtons (15 min od centrum Londynu), Bath, Pangbourne, Sherborne, Salisbury, Bournemouth oraz Oxford. Miłośnicy dalekich podróży chętnie wybierają Malibu oraz Florydę.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór programów i obozów, odpowiadających wiekowi, zainteresowaniom oraz poziomowi znajomości języka Państwa dziecka. Oferujemy :

  • obozy o profilu językowo-sportowym,
  • połączone z intensywnym programem kulturowym i programem wycieczek
  • oraz programy o charakterze akademickim.

Minimalny czas trwania kursu to 2 tygodnie.

Wyróżnikiem naszych wyjazdów jest bardzo niski odsetek słuchaczy z Polski. Może zdarzyć się, że Państwa dziecko będzie jedynym Polakiem na obozie – będzie więc musiało komunikować się z rówieśnikami z innych krajów po angielsku, a tym samym szybko nabierze płynności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim.

Słuchacze organizują podróż do Anglii lub USA we własnym zakresie. Szkoły oferują usługę transferu z lotniska i na lotnisko.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – pomożemy Ci wybrać optymalną ofertę dla Twojego Dziecka!

Polecamy również obozy językowe w Berlinie, przeznaczone dla młodzieży uczącej się języka niemieckiego.

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg