Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg

CZY WYJAZDOWE KURSY JĘZYKÓW OBCYCH RZECZYWISCIE DAJĄ LEPSZE EFEKTY?

Zdaniem ekspertów, wyjazdowe kursy językowe należą do najbardziej efektywnych sposobów nauki języka, a 3-4 tygodniowy pobyt na kursie językowym w dobrej szkole za granicą daje niejednokrotnie lepsze efekty, niż roczny standardowy kurs w kraju. Język przyswajamy bowiem nie tylko w czasie lekcji, ale również poza szkołą – na ulicy, w sklepie, restauracji, w trakcie kontaktów z rdzennymi użytkownikami języka, przebywając z rodziną goszczącą oraz w innych sytuacjach życia codziennego.

Ważnym kryterium doboru szkoły językowej za granicą powinien być zawsze jednak jej międzynarodowy charakter i niewielki odsetek słuchaczy z Polski, co zagwarantuje możliwość pełnego zanurzenia w język i kulturę kraju – a tym samym przełoży się na optymalne efekty językowe. Jest to szczególnie ważne w przypadku kursów dla dzieci i młodzieży, które zazwyczaj doskonale czują się w otoczeniu rówieśników z kraju i większość czasu spędzają w ich towarzystwie – mówiąc po polsku, zamiast szlifować język obcy.

Zagraniczny kurs wyjazdowy to przede wszystkim czas w pełni poświęcony na naukę języka, na której możemy skoncentrować się z pełnym zaangażowaniem, bez konieczności zastanawiania się, czy wobec nawału obowiązków zdążymy  na wieczorne zajęcia w szkole językowej. Mamy komfort codziennej kilkugodzinnej nauki w ciekawej formie i przyjaznej atmosferze – a po zajęciach uczestniczymy w programie rekreacyjnym, który również daje szerokie możliwości praktycznego doskonalenia języka. Dobre szkoły dokładają starań, by swym słuchaczom zagwarantować połączenie optymalnych efektów z zabawą, odkrywaniem nowych miejsc i udanym wypoczynkiem.

Wyjazdowy kurs językowy to nie tylko szybkie postępy językowe, ale również bliski kontakt z kulturą i zwyczajami danego obszaru językowego, a także niezapomniane wrażenia i możliwość nawiązania znajomości z ciekawymi ludźmi z całego świata, dzięki którym będziemy mogli używać języka także po zakończeniu kursu!

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg