Speak & Travel

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

kursy językowe

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szkoły, obozy i kursy językowe w Anglii, USA i Australii

Placeholder

Szukaj

Znajdź szkołę

Państwo
Miasto
Język
Angielski
Niemiecki
Wiek
Dzieci
Młodzież
Dorośli
Kategoria
Egzamin
Ogólne
Biznes
Obozy językowe

tl_files/magazyn/boczne/szkola-srednia.jpg

tl_files/magazyn/boczne/sokrates-2.jpg

Angielski w Anglii i USA

Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Najszybciej osiągniesz ten cel wybierając wyjazdowy kurs językowy w Anglii, USA lub innym kraju anglojęzycznym. Zagraniczny kurs języka angielskiego gwarantuje bardzo dużą intensywność kontaktu z językiem oraz tak zwany ‘efekt zanurzenia’ w język i kulturę danego kraju. Dzięki temu trwający 3-4 tygodnie wyjazd zwykle daje rezultaty porównywalne do roku nauki na tradycyjnym kursie językowym, gdzie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i zazwyczaj słuchaczom brakuje czasu na powtórzenia i pozalekcyjny kontakt z językiem.

Wyjeżdżając na kurs zagraniczny będziesz codziennie uczyć się angielskiego na zajęciach w szkole przez minimum 4 godziny dziennie (kurs standardowy), a po lekcjach będziesz mieć wiele okazji, by używać języka w praktyce. Wszystkie współpracujące z nami szkoły oferują bogaty program zajęć pozalekcyjnych (tzw. social activities), wspólne wyjścia i wycieczki, podczas których poznasz nowych przyjaciół z całego świata i nadal będziesz komunikować się w języku angielskim.

Nasze szkoły w Anglii i USA zostały bardzo starannie dobrane. Wszystkie posiadają wieloletnie doświadczenie, bogate zaplecze dydaktyczne, sprawdzoną kadrę oraz uznane certyfikaty i znaki jakości. Ich atutem jest również doskonała lokalizacja, w najbardziej atrakcyjnych miastach Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, oraz międzynarodowy charakter i niewielki odsetek słuchaczy z Polski.

W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać kurs w tętniącej życiem metropolii, na przykład w Londynie, Bristolu, Nowym Jorku, Bostonie, czy w Los Angeles – albo w mniejszej urokliwej miejscowości – na przykład w Bournemouth, Salisbury, w Oksfordzie, Cambridge lub Swanage.

Nasza oferta obejmuje:

  • kursy ogólne – standardowe i intensywne,
  • całoroczne kursy dla dorosłych,
  • obozy i kursy wakacyjne dla młodzieży,
  • business English oraz kursy specjalistyczne,
  • szkolenia o charakterze akademickim, które szczególnie polecamy młodym ludziom, chcącym podjąć studia uniwersyteckie w Wielkiej Brytanii.

Wiele osób na całym świecie uczy się języka angielskiego i cały czas zmaga się z problemem bariery komunikacyjnej, braku widocznych postępów oraz braku motywacji. Kurs języka angielskiego w Anglii lub USA, stanowiący połączenie intensywnej nauki z wypoczynkiem w międzynarodowym gronie pomoże Ci przezwyciężyć tego typu problemy i sprawi, że nauka przyniesie zaskakujące efekty.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a pomożemy ci dobrać optymalną ofertę!

tl_files/magazyn/boczne/napisz-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/poradnik-2.jpg

tl_files/magazyn/boczne/test-3.jpg